Weź udział w loterii i wygraj suknię ślubną

Pytania do fotografa: przydatna lista do pobrania


Wybraliście już ślubnych usługodawców? Czas ustalić szczegóły współpracy! O czym warto wcześniej porozmawiać z fotografem? Przygotowaliśmy dla was gotową listę pytań!

WeddingShow: Trzecia edycja targów ślubnych Agnieszki Hyży


22 i 23 października w Hotelu Marriott odbędzie się III edycja ekskluzywnego wydarzenia branży ślubnej – targów WeddingShow, organizowanych przez Agnieszkę Hyży oraz Rock&Flowers.

Upominki dla świadków: inspiracje


Jak w niebanalny sposób podziękować za pomoc przy organizacji ślubu? Chcecie podkreślić, jak ważne jest dla was przedślubne wsparcie? W tym tekście znajdziecie pomysły na podziękowania i upominki dla świadków.

7 pomysłów na weselny stół dla dzieci


Weselny stół dla dzieci może stanowić jedną z atrakcji wieczoru. Kreatywne rozwiązania, które proponujemy, nie pozwolą najmłodszym gościom na nudę i na pewno zostaną docenione.

Obrączki ślubne – jak wybrać?


Obrączki ślubne, to obietnica wierności i oddania do końca życia. To biżuteria, która będzie Wam towarzyszyła każdego dnia. Jak dokonać idealnego wyboru? Podpowiadamy jak to zrobić.

Kolory na sezon ślubny 2017


Dobór kolorystyki nieodłącznie wiąże się z wyborem motywu przewodniego uroczystości. Sprawdź, jakie kolory typujemy jako hity kolejnego sezonu ślubnego.

Niebanalna fotografia ślubna: Tadeusz Stec


Zdjęcia ślubne mają uchwycić cudowne chwile, momenty wzruszeń, pokazywać emocje, jakie towarzyszą młodym w tym szczególnym dniu. Stać się pamiątką na długie lata. Spojrzenie na fotografię ślubną wciąż się jednak zmienia.

Zdjęcia ślubne z przyjaciółmi: inspiracje


Szukacie pomysłów na pamiątkowe zdjęcia ślubne z przyjaciółmi? Macie kreatywnych znajomych, którzy nie pozwolą wam na nudne fotografie? Zobaczcie najciekawsze pomysły na zabawne zdjęcia druhen i drużb!

Dekoracje ślubne DIY: inspiracje


Dekoracje przygotowane własnoręcznie przez parę młodą wzbudzą zainteresowanie i uznanie gości. Wcielenie się w rolę dekoratorów pozwoli wam poczuć dumę i satysfakcję ze swojej pracy, a także zaoszczędzić sporą sumę pieniędzy.

Upominki dla gości: inspiracje


Brakuje wam pomysłu na upominki weselne dla gości? Przejrzyjcie nasz ranking 10 najciekawszych propozycji pamiątek, które zaskoczą i ucieszą waszych najbliższych.

Jak rozsadzić gości weselnych?


Zastanawiacie się jak usadzić swoich gości przy weselnych stołach, żeby uniknąć sztywnej atmosfery i niekomfortowych sytuacji? Podajemy kilka wskazówek.

Wejście do kościoła: 10 utworów


Szukacie idealnego utworu, przy którym podejdziecie do ołtarza? Sprawdźcie ranking 10 najpiękniejszych piosenek, przy których pary młode wchodzą do kościoła.

Plener w Tatrach: Anna & Tom


Plener w Tatrach to świetny pomysł na piękne zdjęcia ślubne. Magiczny klimat, tworzony nie tylko przez piękny krajobraz, ale przede wszystkim przez pogodną i uśmiechniętą parę kochających się ludzi, zachwycił naszą redakcję.

Jak zmniejszyć koszt wesela?


Sukienka – 3000 zł, garnitur – 2000 zł, sala – 20 000, zł kwiaty – 200 zł, kamerzysta lub fotograf – 2500 zł. Macie już dość tych wyliczeń? A to dopiero początek! Ale spokojnie – podpowiemy wam, jak okiełznać ślubny budżet i gdzie szukać oszczędności przy weselnych wydatkach.

W ogrodzie miłości


Stare drzewa, soczysta zieleń traw, zachodzące słońce. Takie wspaniałe „dekoracje ślubne” potrafi stworzyć tylko natura. Warto wykorzystywać jej potencjał.

Makijaż ślubny a kolor włosów


Makijaż ślubny należy dobrać zarówno stylizacji, jak i urody panny młodej. Trzeba uwzględnić w nim odcień karnacji, kolor oczu, a także włosów. Jak dobrać makeup do fryzury i koloru włosów?

Ile płacę? Co łaska


Koszty ślubu to temat tabu. Najczęściej mówi się, że jest to po prostu dobrowolna ofiara. „Co łaska”. Ale ile łaska?
Istnieją parafie, w których „co łaska” ma swoją jasno określoną cenę.

Magazyn WEDDING SHOW poleca trendy ślubne 2017


Nowy magazyn ślubny już w sprzedaży! WEDDING SHOW to pierwszy na polskim rynku magazyn łączący tematykę ślubną i lifestylową.

Manicure dawniej i dziś


Ekipa Mode.com opublikowała kolejny filmik z serii „100 lat w 2 minuty”. Sprawdź, jak na przestrzeni stu lat zmieniały się trendy dotyczące koloru i kształtu paznokci.

Mamo, tato, bierzemy ślub!


Zaręczyny to jeden z najpiękniejszych i najważniejszych momentów w życiu pary, ale także ich najbliższych. Jak sprawić, żeby ten piękny i wzruszający dzień nie skończył się nieporozumieniem i ostrą wymianą zdań między rodzicami a przyszłymi małżonkami?

10 piosenek na pierwszy taniec 2016


Szukacie idealnej piosenki, do której zatańczycie po raz pierwszy jako nowożeńcy? Sprawdźcie ranking najpopularniejszych utworów według użytkowników Spotify.

Najpiękniejsze upięcia ślubne: inspiracje


Zastanawiasz się nad wyborem fryzury ślubnej? Twój ślub odbędzie się w sezonie letnim? Sprawdź nasz ranking 16 najpiękniejszych upięć ślubnych.

Ślubni usługodawcy: komu zaufać?


„To nie tak miało wyglądać”, „nie tego oczekiwaliśmy”, „nie jesteśmy zadowoleni z wykonania”, „myśleliśmy, że będzie to zrobione inaczej” – oto kilka zdań, które pojawiają się w najgorszych koszmarach pary młodej.

Fryzury z kwiatami: inspiracje 2016


Zastanawiasz się nad wyborem odpowiedniej fryzury, pasującej idealnie do ciebie? Twój ślub odbędzie się w sezonie letnim? Kwiaty wplecione we włosy będą niebanalnym rozwiązaniem!

Czytaj więcej


Lista ślubnych zadań

Spersonalizowana lista ślubnych zadań pozwoli Ci zadbać o najmniejszy detal na Waszym ślubie.


Oszacuj budżet ślubny

Zarezerwuj fotografa

Wizyta w salonie ślubnym

Nauki przedmałżeńskie

Próbny makijaż

Zaproszenia ślubne

Ślubna lista gości

VISTULA

30% na garnitur

W.KRUK

10% na obrączki

WÓLCZANKA

30% rabatu

Deni Cler

20% rabatu

Wygraj Suknię Ślubną

Już 16 Panien Młodych Wygrało


Marta Rietz

30 czerwiec 2016
Marta Rietz

Georgina Tarasiuk

25 maja 2016
Georgina Tarasiuk

Ilona Stankiewicz

16 grudzień 2015
Ilona Stankiewicz

Joanna Samulska

18 listopad 2015
Joanna Samulska

Jak zmniejszyć koszt wesela?


Sukienka – 3000 zł, garnitur – 2000 zł, sala – 20 000, zł kwiaty – 200 zł, kamerzysta lub fotograf – 2500 zł. Macie już dość tych wyliczeń? A to dopiero początek! Ale spokojnie – podpowiemy wam, jak okiełznać ślubny budżet i gdzie szukać oszczędności przy weselnych wydatkach.

Wyróżnione


Wybierz swój styl